Jak používat registrační systém online.ulzibat.cz

Stránka nápovědy ještě není hotová, usilovně na ní pracujeme. Omluvte případné nepřesnosti a chyby. Děkujeme za pochopení.

Obsah:

 1. Jak začít
 2. Registrace uživatele
 3. Přihlášení do systému
 4. Zapomenuté heslo
 5. Zapomenutý přihlašovací e-mail
 6. Výchozí/domovská stránka
 7. Editace údajů uživatele
 8. Změna hesla uživatele
 9. Smazání uživatele
 10. Přidání pacienta
 11. Kopie pacienta
 12. Editace pacienta
 13. Přihlášení pacienta na konzultaci
 14. Moje konzultace
 15. Zrušení objednané konzultace

Jak začít

Aby jste mohly používat náš registrační systém, a přihlašovat se na konzultace, musíte se nejprve zaregistrovat. To lze kliknutím na tlačítko "Registrace" na stránce https://online.ulzibat.cz

obr.01 - registrace

Registrace uživatele

Po kliknutí na tlačítko "Registrace" je nutné vyplnit registrační formulář uživatele, tedy rodiče, zákonného zástupce dítěte, nebo přímo pacienta, který je již plnoletý. Uživatel/rodič může mít pod sebou více pacientů, které si přidá v následujících krocích po schválení registrace.

obr.02 - registrace

Po kliknutí na tlačítko "Registrovat", které je pod formulářem, budete informováni o založení Vašeho uživatelského profilu.

obr.03 - registrace

Z bezpečnostních důvodů neni Vaše registrace schvalována automaticky, ale ručně administrátorem našeho systému. Po schválení budete automaticky informováni emailem, který jste uvedly v registračním formuláři.Přihlášení do systému

Jakmile obdržíte email o potvrzeni registrace, můžete se přihlásit do systému a pokračovat v přihlášení na konzultaci.

obr.04 - prihlaseni

Výchozí/domovská stránka

Po úspěšném přihlášení se dostanete na domovskou stánku, kde vidíte údaje o přihlášeném uživateli a také jeho seznam pacientů. Po prvním přihlášení je samozřejmě seznam pacientů prázdný.

obr.05 - home

Přidání pacienta

Pacienta vytvoříte tak, že kliknete na domovské stránce na tlačítko "přidat pacienta" a na následující stránce vyplníte jeho osobní údaje

obr.06 - pridani pacienta

Na této stánce máte možnost nechat předvyplnit některá pole formuláře (adresa,....) automaticky. To lze kliknutím na tlačítko "předvyplnit údaje uživatele"

obr.07 - pridani pacienta